Červenec 2012

Jak jsem přišla o foťák

6. července 2012 v 11:30 | Sisinaaa |  Když píšu
Jak název napovídá - přišla jsem o svůj foťák.
Ikdyž, ne tak docela....
Moje nejstarší - Šíša, objevila kouzlo focení.
Aby mohla ovlivňovat vzhled fotky, dala jsem jí svůj ultrazoom, se kterým jsem se učila "kouzlit" a se kterým se mi občas povedly opravdu fajn fotky.
Šíša od té doby ven bez foťáku skoro nechodila, hodně často vyrážela se svými kamarády a kamarádkami na všelijaké fotolovy. A protože jí focení chytlo víc než dost a pořád jí nějak vrtala hlavou kvalita fotek, nabídla jsem jí, aby si půjčila zrcadlovku a zkusila si jít fotit s ní.

A tak jsem vlastně přišla o foťák.
Jít dneska jen tak ven na procházku a vzít s sebou foťák? Ne! Foťák tou dobou zaručeně není doma a Šíša je někde spolu s ním (nebo je to obráceně? :-D).

V sobotu jsme chtěli jít se Zdendou do lesa. Mrknout, jestli rostou houby, natrhat si borůvky, ale spíš jsme si chtěli užít pohodovou procházku v přírodě. A něco taky vyfotit.
Po obědě jsem se šla nachystat a když jsem procházela kolem Šíšinina pokojíčku, uviděla jsem u okna několik kluků a holek, jak si upravují účesy a líčí se.
Tak. A zase mám po focení, napadlo mě.

Šíšiny fotky jsou z jiného soudku než moje, ale stejně jsem vždycky zvědavá, co vyfotí a jak to vyfotí. Asi proto nemám to srdce si dupnout a říct jí, že dneska ne, dneska budu fotolovit já...


Fotolov z přírody:
Šíši kamarád:
Můj kamarád:

Takové fotí nejraději:


Šíša osobně:

A dneska jdu lovit já :-)